KONIEC Z NUDNYMI KARTKAMI OZDOBIONYMI, KWIATUSZKAMI, GOŁĄBKAMI I OBRĄCZKAMI !!! ;-) ;-) ;-)

Stwórz niepowtarzalne zaproszenie wideo, które będzie zapowiedzią wyjątkowego ślubu i szalonego wesela ! Podziękuj swoim rodzicom w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób - nakręcimy dla Was krótki film, który odtworzycie na swoim weselu !

Mamy przyjęmność zaoferować Państwu całkiem nową formę zaproszenia na ślub i wesele - dynamiczny i humorystycznie zrealizowany, krótki film wideo, w którym zapraszacie Państwo swoją rodzine, przyjaciół, znajomych na ceremonię ślubną.

Zaproszenia w formie kilkuminutowego filmu wywodzą się z popularnego w USA save-the-date, wysyłanego na długo przed ślubem, by goście mogli zarezerwować sobie datę w kalendarzu. Teraz, w czasach wszechobecnych multimediów, ich popularność rośnie. Zaproszenia wideo są pamiątką, która pozostanie dużo dłużej, niż tradycyjne karty. Najważniejsza jest sama koncepcja filmu. Pomysłów na jego realizację jest nieskończenie wiele. Możecie przedstawić historię Waszej znajomości w ciekawy, oryginalny sposób (np. film stylizowany na lata 20-te:) Do tego odpowiednia oprawa muzyczna i oczywiście wszystkie niezbędne informacje o uroczystości.

Zaproszenia wideo to świetny pomysł w dobie Facebooka, YouTube czy Tweetera. Nagranie, w przeciwieństwie do zwyczajowej kartki, pozwoli Wam przekazać emocje oraz da namiastkę bliskości. Możecie być pewni, że Waszym bliskim spodoba się ten oryginalny pomysł. Warto także pamiętać o nagraniu wideo z podziękowaniami dla rodziców. Ta forma podziękowań zyskuje coraz większą popularność, daje bowiem możliwość przekazania "językiem filmu" emocji, które jakże często trudno ubrać w odpowiednie słowa...Tak oryginalna forma podziękowań sprawi, że rodzice będą mieli wyjątkową pamiątkę z tego wspaniałego dnia, której nie zastąpi żaden inny prezent.

copyright © 2021 Krak Film. Wszelkie prawa zastrzeżone.

home | o nas | oferta | video | foto | kontakt

kamerzysta na studniówkę Wieliczka, filmowanie wesel Lanckorona, filmowanie wesel Murzasichle, kamerzysta na komunię Wieliczka, kamerzysta na wesele Kościelisko, wideofilmowanie ślubów Kraków, filmowanie wesel Sosnowiec, wideofilmowanie Mikołów, filmowianie wesel Wieliczka, kamerzysta na wesele Wadowice, profesjonalne wideofilmowanie Andrychów, kamerzysta weselny Kęty, filmowanie wesel Częstochowa, wideofilmowanie Żywiec