OFERTA VIDEO

Pakiet podstawowy: zapytaj o cenę...

Pakiet rozszerzony: zapytaj o cenę...

Pakiet premium: zapytaj o cenę...

Opcje dodatkowe:

Plener ślubny.
Sesję plenerową przeważnie proponujemy w innym dniu niż dzień ślubu. Jest to lepsze rozwiązanie ponieważ istnieje możliwość dopasowania pory dnia, miejsca oraz czasu sesji (nie czekają na nas goście weselni, zatem nie trzeba się śpieszyć). Ponadto nie trzeba się martwić by nie zbrudzić lub nie zniszczyć stroju ślubnego. To wszystko składa się na wyjątkowe ujęcia i świetny klip pleneru.

Wesele rejestrowane przez dwóch operatorów.
Ten sposób realizacji materiału ze ślubu i wesela zyskuje coraz większą popularność. Daje on możliwość o wiele bardziej atrakcyjnego i dynamicznego montażu waszego filmu niż w przypadku rejestracji jednokamerowej. Dwóch operatorów w żadnym stopniu nie utrudnia przebiegu imprezy, ponieważ ich działania są skoordynowane i zapobiegają niepotrzebnemu chaosowi który może towarzyszyć rejestracji jedną kamerą. Przede wszystkim dwóch operatorów bez problemu uchwyci wszystkie najciekawsze momenty, co w przypadku rejestracji jednokamerowej może być znacznie utrudnione ze względu na spontaniczny charakter imprezy weselnej i ciągłą akcję. Dzięki takiej metodzie rejestracji jeden operator rejestruje statyczne, płynne ujęcia, drugi natomiast skupia się na dynamice i uchwyceniu emocji w trakcie zabawy.

* W przypadku wyboru pakietu podstawowego lub rozszerzonego otrzymujecie film w jakości Full HD na pendrive. W przypadku pakietu premium, otrzymujecie film na ekskluzywnym pendrive ślubnym z wygrawerowanymi imionami w eleganckim pudełku z indywidualnie zaprojektowaną grafiką.

* Przy rezerwacji terminu zawieramy umowę i pobieramy zadatek w wysokości 1000 zł. Jeżeli organizujecie wesele w miesiącach od listopada do marca - mamy dla Was wyjątkową ofertę - na wszystkie nasze usługi oferujemy super RABAT Do ceny za usługę doliczamy koszty dojazdu (tylko zwrot za paliwo - ok. 1 zł/1 km).

* Wybierając jednocześnie dwie usługi w najwyższych pakietach, tj. filmowanie i fotografię ślubną, otrzymujecie rabat w wysokości 10% od łącznej wartości usług.

CYFROWY MONTAŻ MATERIAŁÓW HD
czytaj więcej ...

copyright © 2021 Krak Film. Wszelkie prawa zastrzeżone.

home | o nas | oferta | video | foto | kontakt

Wideofilmowanie śląskie, wideofilmowanie Pszczyna, filmowanie wesel Lubliniec, wideofilmowanie wesel Łaziska Górne, kamerowanie wesel Katowice, filmowanie wesel Rydułtowy, wideofilmowanie Bieruń, kamerzysta na wesele Pyskowice, filmowanie wesel Orzesze, wideofilmowanie wesel Radlin, kamerzysta na wesele Radzionków, kamerzysta weselny Lędziny, wideofilmowanie wesel Ustroń, wideofilmowanie wesel Skoczów, filmowanie wesel Czchów, kamerzysta na wesele Ostrowiec Świętokrzyski, filmowanie komunii Tarnów, wideofilmowanie komunii Sosnowiec, filmowanie studniówek Zakopane, kamerzysta na studniówkę Chrzanów