KRAK FILM i KRAK FOTO - to grupa profesjonalistów i pasjonatów sztuki filmowej oraz fotografii, posiadających ogromne doświadczenie w swoim zawodzie. Najważniejsza jest dla nas kreatywność i niepowtarzalność naszych filmów i fotografii, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Zawsze uwzględniamy propozycje i pomysły naszych klientów, dlatego każda z naszych produkcji jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Z nami macie realny wpływ na ostateczny kształt filmu oraz fotografii. Wasze zadowolenie jest priorytetem w naszej działalności. Wierzymy, że tylko pełna satysfakcja z dostarczonej usługi pozwala na osiągnięcie sukcesu i motywuje do nieustannego rozwoju oraz ciągle nowych pomysłów.

Tworzenie filmów i fotografia to nie tylko nasza praca, ale i pasja w którą angażujemy całą swoją energię i wolny czas. Utrwalamy i zatrzymujemy najważniejsze chwile w życiu człowieka. Dla nas każde zlecenie to nowe, niepowtarzalne wyzwanie, doświadczenie i emocje uchwycone w kadrze.

Proponujemy Wam filmowanie: (oferta fotografii znajduje się pod adresem: www.krakfoto24.pl)

Wiemy, że obecność kamerzysty i fotografa stresuje, dlatego zawsze pracujemy dyskretnie, tworząc miłą atmosferę, tak by każdy czuł się swobodnie i naturalnie. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie zapewniającym najwyższą jakość obrazu. Świadczymy usługi na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Na Wasze życzenie jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce na terenie kraju. KRAK FILM realizuje nowoczesne i pasjonujące filmy z Twojej uroczystości ! Nie czekaj - skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Zaplanuj swój ślub i wesele

copyright © 2021 Krak Film. Wszelkie prawa zastrzeżone.

home | o nas | oferta | video | foto | kontakt

kamerowanie wesel Tarnów, wideofilmowanie Krynica Zdrój, filmowanie wesel Oświęcim, wideofilmowanie Gorlice, kamerzysta na wesele Skawina, kamerzysta weselny Andrychów, wideofilmowanie wesel Myślenice, filmowanie komunii Katowice, kamerzysta na wesele Libiąż, wideofilmowanie Brzeszcze, filmy ślubne małopolskie, kamerzysta na wesele Sucha Beskidzka, wideofilmowanie Chełmek, filmowanie Stary Sącz, kamerzysta Mszana Dolna, wideofilmowanie Tuchów, kamerzysta na wesele Sułkowice, kamerzysta na studniówkę Katowice, wideofilmowanie wesel Szczawnica, filmowanie wesel Niepołomice